To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Pawłowiczki.

Operator maszyn produkcyjnych / operator maszyny załadunkowej

Pawłowiczki, kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie Dodane o 11:41, 22 marca 2019, ID ogłoszenia: 519616423
3 050 zł/mies.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowiska:

Operator maszyn produkcyjnych / operator maszyny załadunkowej.

Zakres obowiązków:

  • nadzór i obsługa maszyn produkcyjnych (maszyny załadunkowe, przenośniki taśmowe, zrobotyzowane stanowisko paletyzacyjne, itp.),
  • prace porządkowe w hali, mycie maszyn,
  • praca na wysokości powyżej 3 metrów.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat B,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zaangażowanie, chęci do nauki,
  • dobry stan zdrowia.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie BEZPOŚREDNIO w zakładzie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość wypracowania premii,
  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny,
  • dodatki na święta (paczki dla dzieci, świadczenia pieniężne),
  • możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • pracę w rodzinnej atmosferze,
  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji.

Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Dziękuję.

Wyświetleń:280
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika TRENKWALDER

Brak zdjęcia

3 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika