Operator Maszyn Produkcyjnych/Aparatowy

3 800 - 4 500 zł/mies.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy biotechnologicznej aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Macierzysz k. Warszawy

NASZA OFERTA:

·        umowę o pracę w dużej, międzynarodowej firmie

·        bezpłatne dojazdy busem pracowniczym z Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego

·        wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników pracy

·        szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeń)

·        pakiet szkoleń wprowadzających

·        możliwość stałego rozwoju zawodowego

ZADANIA:

·        obsługa i eksploatacja maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

·        prowadzenie procesów technologicznych i pomocniczych

·        uczestnictwo w wykonywaniu drobnych prac naprawczych i konserwacyjnych

·        bieżąca rejestracja procesu na podstawie obowiązującej dokumentacji technologicznej

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

·        doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

·        wykształcenia min. średniego: technicznego lub chemicznego

·        gotowości do pracy w systemie zmianowym

·        dobrej organizacji pracy

·        umiejętności pracy w zespole

·        gotowości do pracy w dużym rygorze sanitarnym.

  • Dodane o 17:29, 22 maja 2020
  • Wyświetleń:21
  • ID ogłoszenia: 604807000

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik

Job Impulse Polska

Na OLX.pl od lip 2013 jest online Ogłoszenia użytkownika
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Ursus

O firmie
Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Za naszym pośrednictwem w 2017 roku pracę znalazło 30 000 osób w całej Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową i stałą. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl, dzięki któremu zapiszesz się na krótkoterminowe zlecenie bez wychodzenia z domu. W Job Impulse każdy znajdzie pracę dla siebie. Pracuj z nami i bądź, kim chcesz!
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Job Impulse Polska