Obserwuj

Operator maszyn (pracownik produkcji) - Polting Foam Sp. z o.o.

Gliwice, Śląskie, Czechowice Dodane o 15:58, 20 listopada 2018, ID ogłoszenia: 467905651
Firma POLTING FOAM funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w handlu i przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN (Pracownik produkcji)
Miejsce pracy: Gliwice – Czechowice
Region: śląskie

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn (frezarki, wycinarki, prasy, laminarki, dwojarki)
- Obsługa urządzeń pomiarowych
- Pomocnicze czynności magazynowe

Wymagania:
- Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie/mile widziane techniczne
- Mile widziana znajomość rysunku technicznego
- Gotowość do pracy fizycznej
- Sumienność oraz odpowiedzialne podejście do pracy

Oferujemy:
- Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Umowę o pracę na pełny etat (obowiązuje okres próbny)
- Pracę w systemie II-zmianowym
- Bogaty pakiet socjalny (Medicover, MultiSport, świadczenia urlopowe)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli „ Zgadzam się na przetwarzanie przez Polting Foam Sp.z o.o., moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Gliwice, Śląskie, Czechowice

Pokaż na mapie