To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Operator maszyn - praca od zaraz, 2500 netto!

Opis
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

<strong>Zakres obowiązków</strong>
• Praca przy produkcji w branży AGD
• Obsługa maszyn produkcyjnych - frezowanie, wykrawanie, lutowanie
• Pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
• Dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów
• Dbanie o porządek w miejscu pracy

<strong>Oczekiwania</strong>
• Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku (jeśli zdarzają się soboty, to są to godziny 100% płatne)
• Sumienność, rzetelność, punktualność
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
• Umiejętność pracy w grupie
• Zdolności manualne
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
• <strong>Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!</strong>

<strong>Oferta</strong>
• Umowa o pracę tymczasową
• Zatrudnienie przez APT z możliwością przejścia pod firmę już po 3 miesiącach
• Wsparcie trenerów na pierwszym etapie zatrudnienia
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwości rozwoju zawodowego - rekrutacje wewnętrzne
• Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Bogaty pakiet socjalny - bony na święta, wczasy pod gruszą
• Benefity - pakiety ubezpieczeniowe, finansowanie posiłków, karta sportowa
• Przyjazna atmosfera w pracy

Numer ref. OPM/009/MLI
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Dodane o 11:03, 5 czerwca 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 534970681

Ogłoszenia użytkownika Manpower