To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Andrychów.

Operator Maszyn Poligraficznych

Andrychów, wadowicki, Małopolskie Dodane o 13:42, 1 maja 2019, ID ogłoszenia: 522216758

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy opakowania z papieru i tektury dla wielu branż w Polsce i na świecie. W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator Maszyn Poligraficznych-

SKŁADARKO - SKLEJARKA

Miejsce pracy: Andrychów

Zadania:
*obsługa i nadzorowanie pracy na składarko-sklejarce do opakowań z kartonu i tektury
*bieżąca kontrola jakościowa wykonywanych prac
*dbałość o terminowe wykonanie prac
*utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami

Wymagania:
*minimum 2-letnie doświadczenie na tym samym lub zbliżonym stanowisku
*gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
*dokładność i dbałość o szczegóły
*dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów

Oferujemy:
*pracę na pełen etat i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na początek umowa na 3 m-czny okres próbny),
*możliwość nabycia nowych umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia w branży poligraficznej

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez spółkę GRANPAK Sp. J. M. Korczak, R. Marczak z siedzibą w Bulowicach (32-652) Skotnica 75, zwaną dalej Administratorem Danych Osobowych, w celu rekrutacji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną, księgową lub prawną administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wyświetleń:1630

Ogłoszenia użytkownika DRUKARNIA GRANPAK