To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Starachowice.

Operator maszyn/ monter

Starachowice, starachowicki, Świętokrzyskie Dodane o 13:12, 15 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 475391312

Firma ET Systemy Logistyczne Sp.z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 17953) poszukuje dla swojego klienta osobę na stanowisko Operator maszyn/ monter.

Obowiązki:
- obsługa maszyn
- montaż drzwi

Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność pracy w zespole.
- chęć do pracy

Oferujemy:
- jasne zasady wynagradzania
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji

Proszę o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz prowadzonych w przyszłości rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych).
Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest firma ET Systemy Logistyczne Sp. z o.o., ul Targowa 25A, 27-400 Ostrowiec Św. Dane, które dobrowolnie zostały nam przekazane możecie Państwo poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przekazanych danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją.

Informujemy, że Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Wyświetleń:630

Ogłoszenia użytkownika Dział Rekrutacji

Brak zdjęcia

Galwanizer

Produkcja

17 wrz

Spawacz

Produkcja

20 wrz

Logistyk

Produkcja

17 wrz