Operator maszyn i urządzeń / pracownik utrzymania ruchu

3 400 - 4 500 zł/mies.

Firma Aquator Papier Sp z o.o. zajmuje się przetwórstwem wyrobów higienicznych z papieru makulaturowego, wykorzystywanych w pomieszczeniach roboczych czy w użytku publicznym.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Operator maszyn i urządzeń/ pracownik utrzymania ruchu.

Miejsce pracy : Nysa

Zakres obowiązków :

·        Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń

·        Organizacja bezpiecznej pracy i nadzór nad grupą podległych pracowników

·        Naprawa, konserwacja i przezbrajanie maszyn

·        Nadzór nad magazynem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

·        Prowadzenie ewidencji surowców, produkcji oraz wyrobów gotowych

·        Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii

·        Kontrola jakości wyrobu gotowego

Wymagania :

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·        Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki i pneumatyki

·        Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

·        Dokładność , rzetelność oraz odpowiedzialność

·        Umiejętność pracy w grupie

·        Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

·        Mile widziana znajomość branży przetwórstwa papierniczego

Zapewniamy :

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Solidne i adekwatne do osiąganych wyników wynagrodzenie ( Podstawa + premia )

·        Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·        Pewne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli:

  • Dodane o 17:42, 17 października 2020
  • Wyświetleń:308
  • ID ogłoszenia: 635225135

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Nysa, nyski, Opolskie

Ogłoszenia użytkownika Zbigniew