To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Kałuszyn.

Operator maszyn - drukarskich/ introligatorskich/ termoformujących

Kałuszyn, miński, Mazowieckie Dodane o 13:24, 13 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 480627315
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Szanowni Państwo,

CLICK-PACK Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości opakowania i kubki z plastiku oraz papieru od 2003 roku! W związku z dalszym rozwojem i uruchomieniem nowego zakładu w Kałuszynie, k. Mińska Maz. (ewentualnie do zakładu w Baniosze, k. Piaseczna) poszukujemy osób, które pomogą nam produkować lepiej, więcej i szybciej!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa, przezbrajanie i konserwacja maszyn
• Planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji
• Konsultowanie projektów nowych uruchomień i procesów technologicznych

WYMAGANIA:
• Wykształcenie techniczne i/ lub mechaniczne i/ lub elektryczne i/lub adekwatne doświadczenie
• Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub narzędziowej
• Znajomość języka angielskiego będzie atutem
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
• Praktyczne umiejętności w montażu, demontażu maszyn i urządzeń
• Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

OFERUJEMY:
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- prawdopodobnie najlepszą kawę w okolicy

Wyświetleń:892

Ogłoszenia użytkownika CLICK-PACK Sp. z o.o.

Rower Scoot contesa 50

549 zł

Do negocjacji