To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Zduńska Wola.

Operator maszyn CNC - VORSTER

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn CNC (plotery, frezarki, tokarki)

- praca z dokumentacją techniczną

- kontrola jakości wykonywanych części

- monitorowanie stanu technicznego maszyny

Wymagania (istnieje możliwość przyuczenia):

- umiejętność obsługi maszyn CNC

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Oferujemy:

- umowę o pracę

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

- pracę na najnowocześniejszych obrabiarkach sterowanych numerycznie

- pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

„Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną udostępnioną przez Marcina Wernera prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Marcin Werner VORSTER, jako administratora danych oraz że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV w celu realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy.”

Administratorem danych osobowych jest Marcin Werner prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Marcin Werner VORSTER (adres korespondencyjny: ul. Andrzeja Struga 9-11, 98-220 Zduńska Wola). Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w kolejnych - nie dłużej niż 12 miesięcy.

Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

  • Dodane o 11:55, 20 marca 2020
  • Wyświetleń:1978
  • ID ogłoszenia: 550599262