Obserwuj

Operator Maszyn (BOLSZEWO)

Bolszewo, wejherowski, Pomorskie Dodane o 13:11, 12 listopada 2018, ID ogłoszenia: 489959304

Grupa Balex Metal to międzynarodowa organizacja z listy Top 100 Polskich Firm, posiadająca 4 zakłady produkcyjne oraz sieć sprzedaży w 10 krajach Europy.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZEGO OPERATORA,

OPERATORA MASZYN

Miejsce pracy: Bolszewo k/ Wejherowa

Od Kandydatów oczekujemy:

• motywacji do pracy w systemie zmianowym,

• wykształcenia minimum zawodowego,

• nastawienia na stały rozwój zawodowy,

• jako atut dodatkowe uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnicy.

Naszym Pracownikom oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę,

• pracę u Lidera rynkowego o stabilnej pozycji,

• przeszkolenie na stanowisku pracy i możliwość zdobycia nowych kwalifikacji,

• świadczenia pracownicze: dofinansowanie pakietu sportowego, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie, bony świąteczne.

Zadania na stanowisku pracy:

• obsługa maszyn i urządzeń,

• dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy,

• przestrzeganie przepisów bhp i ppoż oraz Regulaminu Pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku 'APLIKUJ'

lub za pomocą strony https://balex.eu/praca-w-balex-metal/oferty-pracy

lub dostarczyć osobiście: BALEX METAL SP. Z O.O., ul. Wejherowska 12C, 84-239 Bolszewo

Ogłoszenia użytkownika Balex Metal

Mechanik

Mechanik / blacharz / lakiernik

22 paź

od 2 770 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Operator Maszyn (Tomaszów Mazowiecki)