Obserwuj

Operator linii produkcyjnej (NGK CERAMICS) - Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, Śląskie Dodane o 15:14, 22 maja 2019, ID ogłoszenia: 512699794

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) dla swojego Klienta, renomowanej japońskiej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

LOKALIZACJA: Dąbrowa Górnicza (Tucznawa)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 3400 zł brutto + dodatek 200 zł brutto za system równoważny + premia 10%;
  • Dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, Ubezpieczenia grupowego oraz programu benefitów;
  • Pracę w godzinach 7-19 / 19-7 (14 dni roboczych w miesiącu);
  • Bezpłatny transport do Zakładu;
  • Dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie raportów;
  • Stała kontrola jakości produkowanych wyrobów;
  • Praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące w zakładzie;

OCZEKIWANIA:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w produkcji;
  • Wymagane wykształcenie minimum zawodowe;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

od 3 600 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

2 800 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

od 2 700 zł/mies.do 3 200 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 600 zł/mies.

O firmie

PowerJobs jest Agencją Pracy Tymczasowej, którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych.
... czytaj więcej