Obserwuj

Operator laserowych ploterów tnących - umowa o pracę

Straszyn, gdański, Pomorskie Dodane o 19:57, 11 lutego 2019, ID ogłoszenia: 475865037
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
FLEXISTYLE to szybko rozwijająca się firma z branży dekoracji wnętrz. W związku z dalszą ekspansją aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator laserowych ploterów tnących

Od kandydata oczekujemy otwartości na nowe wyzwania, umiejętności pracy w zespole oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki. Wymagana jest również umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym (Windows 7).
Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, choć te będą dodatkowym atutem. Zapewniamy kompleksowe szkolenie.

Umowa na czas określony - docelowo na stałe.

Praca: Pełen etat

Godziny pracy: Praca dwuzmianowa - 6:00-14:00 i 14:00-22:00

 Wykształcenie: średnie

Doświadczenie: nie wymagane - szkolenie zapewnione

Obowiązki: Montaż dekoracji ściennych

Wymagania: Osoba ambitna i chętna do nauki, łatwo nawiązująca kontakt  z grupą. Brak wad postawy.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem wiadomości OLX. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane przez nas oferty.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika FLEXISTYLE

Plexi Pleksi Plexa Pleksa 16 kolorów cięcie laserem na wymiar w 24h
Plexi Pleksi Plexa Pleksa 2,3,4,5mm cięcie laserem na wymiar w 24h
Plexi Pleksi Plexa Pleksa mleczna opal cięcie laserem na wymiar w 24h
Brak zdjęcia
Drukarka Bizhub 250

Drukarki i skanery

3 lut

300 zł

3 000 - 4 000 zł/mies.

Straszyn, gdański, Pomorskie

Pokaż na mapie