To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Śląskiem.

Operator/ka wózka widłowego

Opis
Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym lub chcesz je zdobyć?
Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy u Naszego nowego Klienta!
Aplikuj do nas już dziś lub wyślij SMS o treści PRACA MAGAZYN pod numer 697 - pokaż numer telefonu - - a my oddzwonimy.

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, odprowadzane składki)
- atrakcyjną stawkę godzinową i premie,
- pracę dla lidera w branży produkcji spożywczej,
- pracę w systemie 3 - zmianowym,
- zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta,
- benefity: dostęp do automatów z produktami spożywczymi oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).

zadania

- praca w magazynie dużej firmy produkcyjnej z branży spożywczej,
- obsługa wózka widłowego.

oczekujemy

- wykształcenie min. zawodowe,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 13:01, 27 maja 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 533172053

Ogłoszenia użytkownika Anna