To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Andrychów.

Operator/ka produkcji

Andrychów, wadowicki, Małopolskie Dodane o 15:51, 12 lutego 2018, ID ogłoszenia: 414515739

Szukasz stabilnej pracy w sprawdzonej firmie? Nie boisz się pracy na produkcji?
Nasz Klient, firma REFRESCO - producent wód mineralnych, zaprasza Cię do współpracy! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

operator/-ka produkcja

Miejsce pracy: Kęty

oferujemy:

- wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków - stawka podstawowa 13,50 zł brutto/h + premie
- wypłata zawsze na czas
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- opłacane składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
- BRAK opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
- opieka naszego konsultanta
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z najtańszej na rynku karty sportowej

zadania:

- obsługa maszyn produkcyjnych
- monitoring pracy urządzeń
- drobne bieżące naprawy na stanowisku

oczekujemy:

- samodzielność w działaniu
- gotowość na nauki nowych rzeczy
- dokładność i umiejętność pracy wielozadaniowej
- gotowość do pracy w systemie III zmianowym
- aktualna książeczka SANEPID lub gotowość do jej wyrobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Wyświetleń:605
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Randstad Bielsko-Biała

od 2 900 zł/mies.do 3 200 zł/mies.

Pracuj z Nami w weekendy!

Magazynier

15 cze

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika