To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Kraków.

Operator CNC- Frezer, Operator frezarki

Kraków, Małopolskie, Łagiewniki-Borek Fałęcki Dodane o 22:14, 13 stycznia 2018, ID ogłoszenia: 402062935

Firma Visual Promotion zatrudni specjalistę na stanowisko :

OPERATOR CNC - Frezer

Zakres obowiązków:
- posiadane doświadczenie na w/w typ maszyn
- samodzielność
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- ustawianie maszyny
- ustawianie narzędzi
- nadzór nad wykonywanym programem
- programowanie przy użyciu cykli maszyny - możliwość nauki!

Oferujemy:
- pracę we firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

Proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny. 504 - pokaż numer telefonu -

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyświetleń:1177