To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Opolskiem.

Operator CNC

Opis
Poszukiwani operatorzy maszyn cnc do bardzo nowoczesnej firmy w regionie!

Jeśli chcesz mieć stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju i pracować u lidera w produkcji najlepszej jakości półosi napędowych do samochodów (Mercedes), to jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i czekamy właśnie na Ciebie!

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
- stabilne zatrudnienie - możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez zakład już po 6 miesiącach pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twojemu doświadczeniu
- dodatek do posiłków
- dodatek do dojazdów
- realne możliwości rozwoju
- benefity pracownicze - pakiet RandstadPLUS (prywatna opieka medyczna + karta sportowa + zniżki na zakupy)

zadania

- przygotowywanie i uzbrajanie obrabiarek CNC
- wymiana narzędzi
- kontrola części
- usuwanie usterek

oczekujemy

- doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomości rysunku technicznego

Wyślij sms o treści CNC, zadzwoń 693 - pokaż numer telefonu - lub zaaplikuj.
Skontaktujemy się Tobą!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 15:41, 11 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 536247004

Ogłoszenia użytkownika Marta Niewiara