To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Zakopane.

OEX Cursor zatrudni Presellera (Zakopane)

Zakopane, tatrzański, Małopolskie Dodane o 10:13, 30 maja 2018, ID ogłoszenia: 376404663

Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia, sprzedaży, marketingu i logistyki. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

PRESELLER
Miejsce pracy: Zakopane

Główne zadania na tym stanowisku:
- budowanie dystrybucji oferowanych produktów w punktach na podległym terenie
- merchandising produktów w punktach sprzedaży detalicznej
- dbanie o ekspozycję produktów i materiałów reklamowych w obsługiwanych punktach
- budowanie i rozwijanie relacji z klientami
- raportowanie wizyt w aplikacji mobilnej

Nasze wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B
- książeczka sanepidowska
- doświadczenie w kontaktach z klientami rynku detalicznego
- umiejętności sprzedażowe, nastawienie na realizację celów
- samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

Wybranej osobie oferujemy:
- pracę na pełen etat
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- zdobycie ciekawego doświadczenia
- możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej oraz karty multisport

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Wyświetleń:1772
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika dział HR

Konsultant call center- kampania informacyjna

Obsługa klienta / call center

dzisiaj
12:33

OEX Cursor zatrudni Merchandisera w Rzeszowie

Wykładanie towaru / inwentar.

15 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika