Obserwuj

OEX Cursor zatrudni Merchandisera w Raciborzu

Racibórz, raciborski, Śląskie Dodane o 10:36, 21 marca 2019, ID ogłoszenia: 512969482

OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Obecnie dla jednego z naszych klientów - polskiego lidera branży piwowarskiej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER
Miejsce pracy: Racibórz

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów w sklepach
- dbanie o ekspozycję i zapasy towaru
- bezpośrednia współpraca z PH

Wymagania:
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- mile widziani studenci/osoby zatrudnione
- aktualne badania z Sanepidu

Oferujemy:
- pracę od 25 marca do 19 kwietnia
- szkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia Student, ZUS
- liczba godzin pracy – 160 całe zlecenie
- wynagrodzenie 14,50 zł netto/h
- możliwość dalszej stałej współpracy z firmą

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika dział HR

Doradca Handlowy (Branża Tytoniowa)

Przedstawiciel handlowy

wczoraj
15:11

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu. W skład Grupy kapitałowej wchodzi spółka dominująca OEX S.A. oraz spółki zależne, między innymi: Divante sp. z o. o., ArchiDoc, Cursor S.A., Tell sp. z o. o., PTI sp. z o.o., Europhone sp. z o.o. oraz Mer Service sp. z o.o.

Grupa OEX działa w czterech segmentach operacyjnych: E-biznes, Zarządzanie dokumentami i obsługa klienta, Wsparcie sprzedaży oraz Zarządzanie sieciami punktów sprzedaży detalicznej.
... czytaj więcej