To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Pleszew.

OEX Cursor zatrudni Merchandisera w Pleszewie

Pleszew, pleszewski, Wielkopolskie Dodane o 12:46, 1 lutego 2019, ID ogłoszenia: 504885617
OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER
Miejsce pracy: Pleszew

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów w Kaufland, ul. Lipowa
- dbanie o ekspozycję i zapasy towaru
- bezpośrednia współpraca z kierownikami

Wymagania:
- aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- mile widziani studenci/osoby zatrudnione

Oferujemy:
- elastyczny grafik
- przeszkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- miesięczna liczba godzin pracy - 16 godz./m-c
- benefity firmowe (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ
Wyświetleń:539
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika dział HR

Telefoniczna rejestracja pacjentów

Obsługa klienta / call center

1 lut

Konsultant w Zespole Technicznego Wsparcia Agenta PZU

1 lut

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika