To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Łódź.

OEX Cursor zatrudni Merchandisera

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 15:03, 28 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 493470814
OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER
Miejsce: Tuszyn

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów w Tesco (dział mrożonki)
- dbanie o ekspozycję i zapasy towaru
- bezpośrednia współpraca z kierownikami

Wymagania:
- aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- mile widziani studenci/osoby zatrudnione

Oferujemy:
- elastyczny grafik
- przeszkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- miesięczna liczba godzin pracy - 19 godz./m-c
- dostęp do benefitów firmowych

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ
Wyświetleń:637
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika dział HR

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika