To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Blachownia.

Obsługa kont sprzedażowych Allegro oraz sklepu internetowego/ Grafik

Firma LightHome jest dystrybutorem oświetlenia. Swoje lampy sprzedajmy za pośrednictwem serwisu Allegro oraz poprzez sklep internetowy. Poszukujemy osoby do obsługi platform sprzedażowych.

Praca biurowa w godzinach 8-16 w Blachowni.

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie ofert na Allegro i w sklepie internetowym
  • Obróbka graficzna zdjęć produktowych uzyskanych w czasie sesji zdjęciowych
  • Obsługa klientów z serwisu Allegro – w korespondencji mailowej i telefonicznej
  • Doradztwo z zakresie oferowanych produktów
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • Znajomość serwisu Allegro
  • Znajomość programów do obrabiania zdjęć, np. Photoshop
  • Wysoka kultura osobista zwłaszcza w kontaktach z klientami
  • Sprawna obsługa komputera
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Mile widziana znajomość fotografii produktowej

Co oferujemy:

  • pracę w godzinach: 8-16
  • umowę o pracę
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • miejsce pracy: Blachownia (około 10 km od Częstochowy)

Czekamy na Twoje CV!

  • Dodane o 13:26, 5 lutego 2020
  • Wyświetleń:2186
  • ID ogłoszenia: 537488070

Ogłoszenia użytkownika Adrian