To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Tczew.

Obsługa klienta, sprzedaż diet, praca biurowa

Catering dietetyczny Kukuła Healthy Food poszukuje osób do działu sprzedaży. Praca oparta na telefonicznym kontakcie z klientem, obsłudze programów sprzedażowych oraz pomocy w prowadzeniu dokumentacji biurowej.

Obowiązki:

  • telefoniczna obsługa klienta – pomoc przy odbieraniu rozmów przychodzących,
  • obsługa zamówień mailowych,
  • obsługa programu sprzedażowego
  • posprzedażowa obsługa klienta
  • wykonywanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura
  • drukowanie etykiet produkcyjnych
  • pomoc przy aktach osobowych pracowników
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Oczekujemy:
  • minimum rocznego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • płynność wypowiedzi
  • komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • uprzejmość i zorientowanie na klienta
  • radzenie sobie w niekomfortowych sytuacjach
  • gotowość pracy w trybie zmianowym
  • dobra znajomość pakietu MsOffice
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem

    Oferujemy:
  • określone zasady zatrudniania i wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • elastyczny grafik
  • zniżki pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  • Dodane o 12:25, 26 lutego 2020
  • Wyświetleń:1432
  • ID ogłoszenia: 519513686

Ogłoszenia użytkownika Kukuła Healthy Food