Nest Bank S.A. Placówka Partnerska - Asystent Bankiera

2 600 - 5 000 zł/mies.

Jesteś żądny wiedzy? Nie masz doświadczenia w Bankowości?

Chcesz poznać świat finansów? Jesteś gotowy na nowe wyzwania?

A następnie dostać stałą pracę?

To ta oferta pracy jest dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj!

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami skrzydła!

Asystent Bankiera

Twoje zadania

·     telefoniczne pozyskiwanie nowych Klientów

·    umiejętność pracy w pakiecie Microsoft i Office

·     praca w zespole ze Starszym Doradcą Kredytowym

·     wprowadzanie wniosków online

·     badanie potrzeb klientów i umiejętny dobór oferty produktowej Banku

·     budowanie oraz rozwijanie długofalowych relacji z klientami Banku

·     dbałość o standardy obsługi klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Oczekujemy od kandydata

- wykształcenie wyższe, mile widziane studia w zakresie: Ekonomia i Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość

- wymagana dyspozycyjność na pełen etat

- preferowany wiek kandydata: od 23 – 38 lat

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

- wysokie zdolności komunikacyjne

- nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

- wiedza na temat produktów bankowych

- samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy

- pracę na pełny etat na podstawie umowy o prace w placówce partnerskiej Banku Nest Bank – wymagany okres próbny 3 miesięczny na umowę zlecenie

- stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

- profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

- praca w doświadczonym zespole sprzedażowym

Prosimy o zawarcie klauzuli do załączonego CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

  • Dodane o 12:51, 15 września 2020
  • Wyświetleń:405
  • ID ogłoszenia: 628635840

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Opole, Opolskie