Nauczyciel/nauczycielka do przedszkola

3 800 - 4 100 zł/mies.

Niepubliczne przedszkole "U ŻWIRKA" w Baszkówce k/Piaseczna zatrudni :

Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Poszukujemy osoby:

• komunikatywnej, kreatywnej,

• dynamicznej i odpowiedzialnej

• preferującej aktywne metody pracy.

Możliwość podjęcia współpracy z osobą, która wkrótce kończy studia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne w specjalizacji: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne lub inne nadające kwalifikacje
  • umiejętność gry na instrumencie -mile widziane,

Zadania osoby na tym stanowisku będą polegały na:

  • realizacji codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
  • kreatywność w przygotowywaniu zajęć i zabaw,
  • zorientowanie na indywidualne potrzeby dziecka,
  • współpraca ze specjalistami ( logopeda)
  • opracowywanie tygodniowych i miesięcznych planów dydaktycznych wspólnie z osobą odpowiedzialną za nadzór pedagogiczny,
  • aktywność przy organizacji projektów i imprez przedszkolnych,
  • współpraca i pomoc innym członkom zespołu,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat.
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • dobre warunki do pracy - kameralna atmosfera,
  • małe, kameralne grupy
  • przyjazną i miłą atmosferę w pracy
  • finansowanie podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną

  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Niepubliczne Przedszkole U ŻWIRKA z siedzibą w Baszkówce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
  • Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Dodane o 00:41, 1 lipca 2020
  • Wyświetleń:1266
  • ID ogłoszenia: 604297991

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Bobrowiec, piaseczyński, Mazowieckie