HSS Works jesteśmy agencją rekrutacyjną (nr 22915)

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w produkcji podzespołów z tworzywa sztucznego dla branży automotive.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Pracę na 1 lub 2 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Zadania na stanowisku:
• Przygotowanie form do produkcji,
• Konserwacja i naprawa form wtryskowych,
• Diagnoza i naprawa usterek,
• Przeprowadzanie cyklicznych przeglądów form wtryskowych.

Oczekujemy, że posiadasz:

  • Ok. 2 lat doświadczenia na podobny stanowisku,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Wiedzę z zakresu budowy form wtryskowych,
  • Umiejętność czytania schematów dokumentacji technicznej.

Rekrutację prowadzimy telefonicznie i online.

  • Dodane o 18:14, 14 października 2020
  • Wyświetleń:148
  • ID ogłoszenia: 625536629
Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, Łódzkie

O firmie
Cześć!

Jesteśmy HSS Work i pracą zajmujemy się zawodowo. Chcielibyśmy być dla Ciebie partnerem, doradcą w Twojej karierze zawodowej i dopasować Twoje doświadczenie i kompetencje do najlepszej oferty pracy.

Decydując się na kontakt z naszą agencją możesz zawsze liczyć na profesjonalny przebieg procesu rekrutacyjnego, który mam nadzieję skończy się dla Ciebie nowym wyzwaniem zawodowym.

Ty wiesz najlepiej, jakie są Twoje oczekiwania.
Po prostu porozmawiajmy.
Poznasz możliwości, znajdziemy coś w sam raz dla Ciebie.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Małgorzata Kamińska