Obserwuj

Monterka/monter

Białystok, Podlaskie, Wygoda Dodane o 16:41, 14 marca 2019, ID ogłoszenia: 509579491
Czy myślałaś/eś kiedykolwiek o pracy która nie zaprząta Ci głowy po godzinach, dzięki której masz czas dla siebie i rodziny, w niestresującej atmosferze, w której siedzisz i montujesz – nic trudnego nie wykonujesz?:)

Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisko:

monterka/monter

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową
- pracę która nie będzie "na chwilę", pracę z możliwością długofalowej współpracy u Klienta
- pracę od poniedziałku do piątku z możliwością dodatkowego zarobku w soboty
- prywatną opiekę medyczną + kartę sportową
- bogaty pakiet socjalny
- dofinansowania pieniężne do wakacji i inne
- pomoc w problemach i stałą opiekę konsultanta

zadania

- drobne i lekkie prace manualne
- prace montażowe

oczekujemy

- możliwości pracy na 2-zmiany
- motywacji i chęci do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a , wyślij nam swoją aplikację poprzez przycisk "Aplikuj"
lub wyślij sms o treści PRACA na numer 506 - pokaż numer telefonu - – oddzwonimy :)
agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
oferta pracy tymczasowej
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika MARTA HUNIEWICZ

Pracownik Działu Obsługi Należności

Administracja biurowa

14 mar

regionalny przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

7 mar

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. W Randstad mamy na to swoją nazwę. human forward.

Randstad został liderem rynku usług HR na świecie. Sukces nasz jest podwójny – w Polsce pod względem obrotów Randstad także wysunął się na prowadzenie. To efekt konsekwentnie realizowanej strategii wspierania ludzi i przedsiębiorstw w rozwijaniu ich prawdziwego potencjału, wykraczającej poza tradycyjnie rozumiane pośrednictwo w zatrudnieniu w kierunku aktywnego doradztwa kariery. Na pozycję lidera branży wpływ ma również cyfrowa rewolucja – technologie HR.

Randstad nr 1.
... czytaj więcej