Obserwuj

Monter Wentylacji i Klimatyzacji

Praszka, oleski, Opolskie Dodane o 15:00, 13 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 505272987

W związku z dynamicznym rozwojem firmy SDM-Klimat poszukujemy osób na stanowisko:

Monter wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Praszka, (delegacje)

Zakres obowiązków:

wykonanie zadań związanych z montażem i wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych i technologicznych.

Wymagania:

prawo jazdy kat. B,

doświadczenie (mile widziane) w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych/hydraulika lub pokrewne,

znajomość branży sanitarnej i grzewczej(mile widziana),

podstawowa wiedza o hydraulice i elektryce,(mile widziana)

posiadanie uprawnień spawacza elektrycznego lub gazowego (mile widziane),

dyspozycyjność,

dokładność i pracowitość,

odpowiedzialność, samodzielność,

umiejętność czytania projektów,

umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie

współpracę z wykwalifikowaną kadrą firmy,

możliwość rozwoju,

uzgodniona forma zatrudnienia,

wynagrodzenie terminowo wypłacane.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Sebastian

Wentylacja Montaż Wentylacji Rekuperacja Odzysk Ciepła SDM-Klimat
Montaż Klimatyzacji, Klimatyzator, Klimatyzacja, Inverter SDM-Klimat

Praszka, oleski, Opolskie

Pokaż na mapie