Obserwuj

Monter SZAF STEROWNICZYCH praca stała Niemcy atrakcyjne wynagrodzenie

Poznań, Wielkopolskie, Grunwald Dodane o 17:03, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 478722939
BestHill Work to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter szaf sterowniczych

Oferujemy:

12,50€/h + 50€ dieta
Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy - od poniedziałku do piątku opłacane z diety, weekend opłaca pracodawca
Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
Możliwość pracy w nadgodzinach
Wymagania:

znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy(warunek konieczny)
doświadczenie na podanym stanowisku
wykształcenie elektryk,elektronik,elektromonter lub pochodne
czynne prawo jazdy,kat.B,własne auto na wyjazd
Opis stanowiska

Doświadczenie w kontroli, testowaniu urządzeń elektrycznych
Praca przy szafach sterowniczych
Budowa szaf sterowniczych na podstawie rysunku

zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 - pokaż numer telefonu - lub 799 - pokaż numer telefonu -

www.besthillwork.eu
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika BestHill Work

Pomocnik malarza okolice Norymberga

Praca za granicą

30 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

BestHill Work
jest agencją pośrednictwa pracy posiadająca wpis Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 16434
Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia legalnego zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii i Holandii. Oferujemy szybką, sprawną i niezawodną obsługę .Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje jak również indywidualne podejście. O czym przekonasz się już podczas pierwszej rozmowy z rekruterem . Jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe znajomość języka niemieckiego lub angielskiego szukasz interesująch ofert pracy aplikuj już dziś. BestHill Work zapewnia szybką, sprawną i niezawodną obsługę każdego z kandydatów. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.
... czytaj więcej