To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Kadzidło.

Monter -serwisant urządzeń udojowych

2 500 - 4 000 zł/mies.

Zatrudnię osoby do pracy związanej z montażem, serwisem,  urządzeń udojowych .

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe (elektryk, mechanik)

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność i gotowość do pracy

- umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje awaryjne

- umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

- sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania

- dobra organizacja pracy własnej

- umiejętność pracy w zespole

- komunikatywność

Zakres obowiązków:

- konserwacja urządzeń

- rozwiązywanie bieżących problemów serwisowych

- montaż i uruchomienie instalacji

- wykonywanie bieżących napraw

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

- motywacyjny system wynagrodzeń w zależności od umiejętności i zaangażowania

- oferujemy niezbędne do pracy narzędzia ( w tym samochód serwisowy)

- możliwość rozwoju zawodowego

- przyjazną atmosferę w pracy

Informacje dodatkowe:

Zgłoszenia zawierające CV proszę wysyłać na adres e-mail. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

  • Dodane o 14:19, 18 czerwca 2020
  • Wyświetleń:2080
  • ID ogłoszenia: 536139210

Ogłoszenia użytkownika Zbyszek