Obserwuj

MONTER praca stacjonarna IMIELIN - ŚLĄSK

Imielin, bieruńsko-lędziński, Śląskie, Golcówka Dodane o 10:40, 27 lutego 2019, ID ogłoszenia: 505043101

Opis oferty pracy:

Zatrudnimy Monterów firmy produkcyjnej:

Wymagania:

- umiejętności manualne,

- zdyscyplinowanie,

- umiejętność obsługi elektronarzędzi,

- umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Zadania:

- składanie wentylatorów,

- pakowanie towaru.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- praca pon.-pt. w godzinach 7-15

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Katarzyna Janaczek

Wentylator do suszarni, rewersyjny suszarniowy

Części do maszyn rolniczych

6 mar

2 100 zł

Wentylator do suszarni, wentylatory do suszarni

2 100 zł

Imielin, bieruńsko-lędziński, Śląskie, Golcówka

Pokaż na mapie