To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Zabierzów.

Monter Podzespołów

Zabierzów, krakowski, Małopolskie Dodane o 18:50, 1 maja 2019, ID ogłoszenia: 523917983
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Ramowy zakres obowiązków:

- Proste prace manualne
- Prace montażowe na halach produkcyjnych
- Montaż elementów i podzespołów

Wymagania:

- Zdolności manualne
- Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14; 14--22); czasami praca w soboty
- Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat,
- Stałą opiekę koordynatora ze strony agencji pracy tymczasowej w miejscu pracy,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej,
- Pracę w nowoczesnym zakładzie pracy w klimatyzowanych halach produkcyjnych,
- Wynagrodzenie w wysokości 3055 zł brutto,
- Dodatkowe bonusy finansowe na wakacje i święta,
- Imprezy integracyjne, okolicznościowe,
- System benefitów: Luxmed dla każdego pracownika + pakiet dla rodziny, karnety sportowe Multisport, ubezpieczenia grupowe oraz inne drobne udogodnienia w tym kawa.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Wyświetleń:430
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Joanna Sado

Pracownik Produkcji

Produkcja

11 maj

od 2 450 zł/mies.do 2 650 zł/mies.

od 3 300 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

Kasjer/Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

17 maj

Automatyk Utrzymania Ruchu