To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Monter lusterek samochodowych

Opis
Szukasz stałej pracy? Masz doświadczenie w pracy na produkcji?
A może chcesz spróbować swoich sił w całkiem nowej branży?
Dla naszego Klienta, firmy produkującej lusterka samochodowe, poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik Produkcji
Z nami trafisz na lepszą pracę!

oferujemy

- stabilną pracę w systemie 3 zmianowym,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- bon żywnościowy o wartości 190zł,
- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta,
- dodatkowe bonusy, dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej, zniżki na zakupy on-line, bilety do kina, itp.
- dojazd do pracy z wyznaczonych kierunków ( Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie),
- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia!

zadania

- montaż podzespołów,
- kontrola jakości.

oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy zmianowej,
- dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
APLIKUJ DO NAS JUŻ DZIŚ! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI ‘’PRACA” NA NUMER:
605 - pokaż numer telefonu - / 605 577 120
A MY ODDZWONIMY! :)

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 10:40, 17 czerwca 2019
  • Wyświetleń:9
  • ID ogłoszenia: 537269207

Ogłoszenia użytkownika Marcin Trójca