To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Toruń.

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnej, STRABAG, Toruń, Bydgoszcz

Toruń, Kujawsko-pomorskie Dodane o 14:23, 4 lipca 2018, ID ogłoszenia: 436157865
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu!

ZADANIA:
- praca przy robotach wodno-kanalizacyjnych

WYMAGANIA:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność, możliwa praca w delegacji na terenie województwa
- dobra organizacja pracy, fachowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki
- uprawnienia do obsługi sprzętów budowlanych oraz prawo jazdy kat. B lub B+E będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków) w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Wyświetleń:987
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Strabag

Robotnik Drogowy - STRABAG

Budowa / remonty

wczoraj
11:47

Brukarz - STRABAG

wczoraj
11:46

Monter Instalacji Wod-Kan STRABAG

15 paź

Operator Koparko-Ładowarki STRABAG

15 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika