Monter instalacji sanitarnych - Szwajcaria - Bern, St. Gallen od już

21 000 - 27 000 zł/mies.

Szwajcarska Firma zatrudni na szwajcarskich warunkach osoby na stanowisko monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Szwajcaria - Kanton : Bern, Wallis, St. Gallen

Opis stanowiska pracy:

- układanie i dociskanie rur grzewczych i sanitarnych

- instalacja grzejników

- instalacja toalet, zlewozmywaków i kabin prysznicowych

Wymagania:

- motywacja do pracy

-2 lata doświadczenia - szwajcarskie doświadczenie mile widziane

- dokładność w wykonywanych obowiązkach

- j .niemiecki - warunek konieczny - doświadczenie ze Szwajcarii mile widziane

- własne auto

Opis oferty:

- szwajcarska umowa o pracę

- Wynagrodzenie: 30,00-35 brutto FR/ godzina + dieta (opcjonalnie)

- Zapewnione zakwaterowanie

- Możliwość pracy w nadgodzinach

- Praca na długi okres czasu

KRAZ Nr 14449

UWAGA!!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

  • Dodane o 09:00, 15 września 2020
  • Wyświetleń:12026
  • ID ogłoszenia: 569690051

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Opole, Opolskie

Ogłoszenia użytkownika Goslik Personal