Obserwuj

Monter foteli samochodowych

Poznań, Wielkopolskie, Ogrody Dodane o 14:05, 8 listopada 2018, ID ogłoszenia: 489224099
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Sady koło Poznania,

Zadania:
• składanie stelaży foteli
• naciąganie poszycia na stelaże foteli
• dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
• dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym (również weekendy)
• zaangażowania w powierzone obowiązki
• sprawności manualnej

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową - po miesiącu możliwość podpisania umowy bezpośrednio z pracodawcą
• na start oferujemy do 3800 zł brutto (podstawa +premie i dodatki)
• bogaty pakiet socjalny: dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, karta multisport, dodatki wypłacane w okresie świątecznym
• regularne podwyżki wynagrodzenia podstawowego wg. osiągnięć
• miejsce pracy: SADY
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Magdalena Antoszewska

Kasjer-Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

26 paź

26 paź

26 paź

26 paź

Sprzedawca Telefoniczny - Katowice

Obsługa klienta / call center

9 lis

od 1 800 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Agencja Pracy Tymczasowej