Montażysta okien Augustów i okolice

4 500 - 6 000 zł/mies.

Firma produkująca stolarkę PCV i Aluminium z 28-letnim doświadczeniem zatrudni pracownika na stanowisko Montażysta stolarki okiennej.

Adres: Delta Okna i drzwi, ul. Słowackiego 58, Augustów

Wymagania:

-chęć do pracy

-sprawność fizyczna

-Wykształcenie min. zawodowe

Obowiązki:

-samodzielny montaż stolarki okiennej i drzwiowej,

- wykonywanie czynności pomocniczych związanych z montażem stolarki PCV

- dostawa stolarki na miejsce montażu

- Umiejętność organizowania swojej pracy

Oferujemy:

- stałą pracę,

- umowę (ZUS),

- Wynagrodzenie od 4500 do 6000 brutto miesięcznie

- niezbędne wyposażenie,

- możliwość zdobycia dużego doświadczenia w renomowanej firmie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu olx.pl .

  • Dodane o 10:18, 26 maja 2020
  • Wyświetleń:91
  • ID ogłoszenia: 517601617

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Augustów, augustowski, Podlaskie

Ogłoszenia użytkownika DELTA Okna i Drzwi