To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Gliwice.

Montażysta bram rolet ślusarki aluminiowej

Gliwice, Śląskie, Stare Gliwice Dodane o 17:20, 1 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 159605511

Zakres obowiązków:

• praca przy produkcji ślusarki aluminiowej, bram, rolet
• montaż produktów firmy u klienta

Wymagania:
• rzetelność i dokładność w wykonywanej pracy
• obsługa podstawowych maszyn stosowanych przy produkcji
• obsługa powszechnie stosowanych elektronarzędzi
• prawo jazdy kat B
• dyspozycyjność
* znajomość branży

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego
• stała praca w stabilnej firmie
• możliwość odbycia szkoleń branżowych
• wynagrodzenie stałe plus premia

Prosimy o dopisanie w cv : Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie archiwizowanie moich danych osobowych przez Firma Rolety Krajewski celu realizacji obecnego i ewentualnych przyszłych procesów rekrutacji i selekcji( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U nr.133 poz.883 z późn.zmianami)

Wyświetleń:16349