To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Niepołomice.

Montażysta - 4500 zł brutto

Niepołomice, wielicki, Małopolskie Dodane o 11:41, 9 maja 2019, ID ogłoszenia: 525592731
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów, firmy MAN Trucks poszukuję osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
Kluczowe obowiązki:• Praca manualna przy montażu podzespołów samochodowych
• Kontrola jakości
• Przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania
Czego od Ciebie oczekujemy?• Umiejętności posługiwania się narzędziami warsztatowymi
• Mile widzianego doświadczenie w pracy na produkcji
Wykształcenia minimum zawodowe
• Dyspozycyjności do pracy 2 zmianowej

Oferta
Co możemy Tobie zaoferować?Możliwość pracy od zaraz na pełen etat w Niepołomicach
• Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę pracę tymczasową, z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta w późniejszym okresie
• Możliwość podwójnego zarobku w soboty
Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki - nawet 4500 brutto!
• Przyjazną atmosferę pracy w renomowanej firmie
• Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), Karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów pracowniczych w wielu miejscach - pizzeriach, centrach rozrywki, szkołach językowych

Twój znajomy szuka pracy? POLEĆ NASZĄ OFERTĘ i razem zdobywajcie doświadczenie!

Oferta pracy tymczasowej.
Wyświetleń:821
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika