To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Montaż - nowe miejsca pracy dla Pań i Panów

Opis
Szukasz pierwszej pracy, a może zależy Ci na nowych wyzwaniach zawodowych? Praca na montażu w Katowicach. Sprawdź czy ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Aplikuj lub zadzwoń 501 - pokaż numer telefonu -

oferujemy

- wynagrodzenie miesięczne 2250 do 2400 zł brutto
- atrakcyjne dodatki (premia miesięczna, kwartalna, wakacyjna, roczna)
- pakiet benefitów (dodatkowe ubezpieczenie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków itp.)
- bardzo dobry dojazd z Katowic, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Jaworzna, Mysłowic)
- wynagrodzenie zawsze na czas
- możliwość długoterminowego zatrudnienia

zadania

- prace montażowe na linii produkcyjnej
- wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
- dbanie o jakość produkowanych komponentów

oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
- zdolności manualnych
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 11:07, 3 czerwca 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 534489525

Ogłoszenia użytkownika Aleksandra Czech