To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w Warszawa.

Mobilny serwisant rowerowy

Warszawa, Mazowieckie, Żoliborz Dodane o 15:31, 15 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 520304422
Zadania:
* Serwisowanie rowerów miejskich Veturilo na terenie miasta Warszawa
* Współpraca z innymi obszarami firmy, w tym w szczególności Działem
Dyspozytorów
* Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji
* Obsługa systemu informatycznego wspierającego pracę dyspozytora
* Raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych

Wymagania:
* Prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)
* Gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym
* Umiejętności pracy pod presją czasu
* Praktycznej znajomości pakietu MS Office, w tym w szczególności
programu MS Excel i MS Outlook
* Zaangażowania i sumienności
* Odpowiedzialności, dokładności oraz elastyczności
* Umiejętności pracy w zespole
* Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość topografii Warszawy

Oferujemy:
* Zatrudnienie w sezonie rowerowym (trwającym do 30.11)
w oparciu o umowę o pracę
* Udział w realizacji interesujących projektów
* Elastyczny grafik
* Pracę w przyjaznym zespole
* Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
* Pakiet szkoleń wewnętrznych
Wyświetleń:300
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Joanna Ziajkowska

Pracownik Produkcji

Produkcja

11 maj

od 2 450 zł/mies.do 2 650 zł/mies.

od 3 300 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

3 444 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika