Obserwuj

MLS GROUP zatrudni : tokarz/frezer - technolog obróbki skrawaniem

Żagań, żagański, Lubuskie Dodane o 15:31, 17 lutego 2019, ID ogłoszenia: 503593871
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

TOKARZ/FREZER – TECHNOLOG OBRÓBKI SKRAWANIEM

Miejsce pracy PL 68-100 Żagań

Zakres obowiązków:

Obsługa tokarki CNC (Mazak) , oprogramowanie MAZATROL
Obsługa frezarki oraz tokarki manualnej.
Nadzór nad przebiegiem procesu, praktyczna znajomość narzędzi skrawających.
Mile widziana znajomość AutoCad .
Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

Doświadczenie w ustawianiu oraz obsłudze maszyny CNC Mazak/Mazatrol oraz manualnych konwencjonalnych frezarek i tokarek.
Kandydat musi posiadać praktyczną wiedzę na temat sposobów obróbki skrawaniem , znajomości parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi.
Tworzenie programów z poziomu pulpitu obrabiarki w oparciu o rysunek techniczny lub wzór produktu
Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.
Co najmniej 2 letni staż na samodzielnym stanowisku pracy
Inicjatywa i dyspozycyjność.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie
wysokie wynagrodzenie i premię uznaniową adekwatne do umiejętności i wzrostu kompetencji
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w małym lecz dynamicznie rozwijającym się zespole
nieodpłatne zakwaterowanie.

+ 485 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

5 000 - 8 000 zł/mies.

Żagań, żagański, Lubuskie

Pokaż na mapie