To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Goleniów.

Młodszy specjalista ds. zatrudniania cudzoziemców

Goleniów, goleniowski, Zachodniopomorskie Dodane o 10:48, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 487448836

Zadania:

  • Obsługa dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców.
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego.
  • Redagowanie pism do urzędów.
  • Archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.
  • Dobra znajomości pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra organizacja czasu oraz umiejętność wyznaczania priorytetów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Ciekawą i samodzielną pracę w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w formie dedykowanych szkoleń.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Prywatne ubezpieczenie.

Wyświetleń:1232
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Intraservis Job

od 2 800 zł/mies.do 3 300 zł/mies.

od 2 750 zł/mies.do 3 600 zł/mies.

od 2 000 zł/mies.do 2 500 zł/mies.

od 2 400 zł/mies.do 3 200 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika