To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Warszawa.

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów Dodane o 16:03, 21 listopada 2018, ID ogłoszenia: 484531179

CENTRUM WINA to wiodąca marka dystrybucyjna należąca do AMBRA S.A. - lidera rynku wina w Polsce. G

Obecnie poszukujemy osoby do naszego biura w Warszawie na stanowisko:

Wymiar pracy: praca sezonowa (listopad - połowa stycznia)

PODSTAWOWE ZADANIA:
-wsparcie w obsłudze zamówień dla sklepów CENTRUM WINA,
-bliska współpraca z Kierownikami Sklepów,
-wprowadzanie zamówień do systemu,
-współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?
-poszukujemy osoby, która potrafi realizować wiele zadań równocześnie,
-sprawnie działa pod presją czasu,
-ma otwarty umysł,
-angażuje się w powierzone prace,
-posiada podstawową znajomość Excela,
-potrafi pracować z kalendarzem - łączenie wielu zadań w jednym projekcie i realizowanie ich w wyznaczonych terminach,
-jest gotowa do wykonywania prac zleconych w tygodniu w przedziale czasowym 8:00-20:00 oraz w soboty,
-doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane

W ZAMIAN OFERUJEMY:
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
-pracę w firmie będącej liderem na rynku win w Polsce,
-rozwój kompetencji sprzedażowych i jakości obsługi klienta,
-atrakcyjne promocje i rabaty pracownicze na produkty firmy,
-owocowe piątki :)

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) kandydatów do pracy ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest AMBRA S.A. ul. Puławska 336, 02-819 Warszawa, tel. 225 - pokaż numer telefonu - , warszawa(małpa)ambra.com.pl

Przestrzeganie zasad ochrony danych w AMBRA S.A. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych (IOD). Inspektor Ochrony Danych to osoba, z którą może się Pani/ Pan kontaktować mając pytania lub wątpliwości w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych przez spółką Ambra S.A. Może to Pani/Pan uczynić na trzy sposoby:

1) mailowo: inspektorochronydanych(małpa)ambra.com.pl
2) telefonicznie: ( 225 - pokaż numer telefonu -
3) korespondencyjnie: Ambra S.A., ul. Puławska 336 - pokaż numer telefonu - 9 Warszawa

Po zapoznaniu się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej prosimy dodatkowo o umieszczenie w CV poniższych oświadczeń:

„Oświadczam, że zapoznałem/-łam się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej Administratora Danych Osobowych umieszczonej w treści ogłoszenia o pracę.”

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO) przez spółkę AMBRA S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 336 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 417 - pokaż numer telefonu - 6, z kapitałem zakładowym w wysokości 25.206.644,00 PLN (w całości wpłaconym) (dalej jako „Spółka”) w celu prowadzenia przez Spółkę procesu rekrutacji”

Informujemy, że CV niezawierające dwóch powyższych Oświadczeń nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym i zostaną usunięte.

Wyświetleń:517

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

Doradca w Sklepie Centrum Wina

Obsługa klienta / call center

27 lis

27 lis

16 lis