To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Pomorskiem.

Młodszy specjalista ds. windykacji telefonicznej w firmie spedycyjnej

Lębork Dodane o 09:11, 15 listopada 2017, ID ogłoszenia: 386272043

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku transportowym. Poszukujemy osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. windykacji telefonicznej. Jeżeli uważasz, że spełniasz poniższe wymagania to aplikuj o pracę w naszej firmie. Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Miejsce pracy: Lębork

Obowiązki:
- prowadzenie monitoringu płatności,
- prowadzenie telefonicznych negocjacji warunków spłaty należności,
- wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
- sporządzanie i wysyłanie wezwań do zapłaty,
- współpraca z kancelarią prawną oraz firmami windykacyjnymi,
- aktualizowanie danych o klientach w systemie,
- monitoring procesów zleconych przez Przełożonego oraz raportowanie wskaźników.

Wymagania:
- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i szczegółowość,
- wykształcenie minimum średnie,
- dobra znajomość obsługi komputera oraz programu Excel,
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność,
- zdyscyplinowanie,
- nastawienie na długookresową współpracę i rozwój,
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1 lub wyższym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o 6 miesięczny płatny staż z opcją przedłużenia w oparciu o umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
- odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- szkolenia, możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
- praca na pełen etat, w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku.

Zainteresowany osoby prosimy o przesłanie CV.

Wyświetleń:4