To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Aleksandrów Łódzki.

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta i transportu

Aleksandrów Łódzki, zgierski, Łódzkie Dodane o 12:20, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 497889598
Bezpłatny transport pracowniczy

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Tworzenie oraz nadzorowanie baz reklamacji, raportów, analiz statystycznych
• Organizacja i nadzorowanie transportów, poprawna realizacja procedury wysyłkowej
• Przygotowanie materiału do wysyłki, przygotowanie dokumentów wysyłkowych (dowód dostawy, protokół odbioru)
• Wystawienie faktury VAT oraz wysłanie oryginałów do klienta zgodnie z obowiązującymi terminami
• Archiwizacja dokumentów związanych z realizacją zamówienia
• Współpraca z organizacjami serwisowymi
• Współpraca z organizacjami obsługi/ dystrybucji części zamiennych
• Bezpośrednie wspieranie jednostek obsługi zamówień
• Postępowanie zgodne z wymaganiami grupowej instrukcji obsługi posprzedażnej

Oczekiwania
• Bardzo dobra znajomość programu Excel
• Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe

Oferta
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
• Umowa o pracę za pośrednictwem Manpower

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod numerem 600 - pokaż numer telefonu - .

Numer ref. MSO/050/MKO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Wyświetleń:202
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika