To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii IT / telekomunikacja w Kraków.

Młodszy Konsultant ds. Systemu ERP, Kraków

Kraków, Małopolskie, Łagiewniki-Borek Fałęcki Dodane o 12:37, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 520488489

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

MŁODSZY KONSULTANT DS. SYSTEMU ERP
Miejsce pracy: Kraków (ok. Ronda Matecznego)

Jeżeli:
• Chcesz rozpocząć swoją karierę w IT
• Możesz pochwalić się znajomością MS SQL
• Znasz tajniki systemu Excel

A jeśli do tego jeszcze:
• Chcesz pracować w zespole ludzi, którzy po prostu się lubią i cenią spędzany razem czas
• Lubisz projekty, w których możesz uwolnić swoją kreatywność

Dołącz do nas.

Twoja zadania:
• Bieżąca pomoc użytkownikom systemu ERP
• Uczestnictwo w projektach dotyczących wprowadzania nowych funkcjonalności
• Przygotowywanie raportów
• Testowanie, utrzymywanie integralności oraz rozwój systemu

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szkolenia i rozwój
• Pracę w systemie zadaniowym
• Home office, w ramach potrzeb i możliwości
• Współpracę z zespołem pełnym pasjonatów
• Dostęp do karty sportowej
• Dobrą kawę
• Dodatkowy dzień wolny w dniu Twoich urodzin – żeby uczcić je godnie
• Day off (dodatkowy dzień wolny) – raz na dwa miesiące, bo czasem trzeba

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Wyświetleń:684
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Abra S.A.

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika