To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Mazowieckiem.

Mlodsza Asystentka ds Importu Firma Handlowa Bialol

Opis
<p>Opis stanowiska:
• Opracowywanie i analiza ofert handlowych
• Współpraca z dotychczasowymi dostawcami
• Negocjowanie warunków zakupu
• Nadzór nad przebiegiem procesów zakupowych, jakościowych i logistycznych
• Współpraca z firmami spedycyjnymi
• Aktywne uczestniczenie w przygotowywaniu wzorcowni Sezonowych

Oczekiwania:
• <strong>Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
</strong>• Znajomość obsługi komputera
• Bardzo dobra znajomość programu Excel
• Dobra organizacja własnej pracy
• Otwartość i komunikatywność
• Umiejętności negocjacyjne
• Sumienność i dokładność
• Umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami jednocześnie
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, handel zagraniczny
• Szybkie przyswajanie wiedzy i chęć nauki
• Dyspozycyjność
• <strong>Znajomość systemu WF-MAG będzie znaczącym atutem
</strong>
Oferujemy :
• Pracę w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stałe godziny pracy a nagdodziny płatne ustawowo
• Kontakt z międzynarodowym środowiskiem biznesowym</p>
  • Dodane o 15:01, 29 sierpnia 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 263413645

Ogłoszenia użytkownika Monika