To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Kraków.

Merservice zatrudni Merchandisera - Selgros - Kraków

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 10:40, 24 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522221286

MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych.
W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER
Miejsce pracy: Kraków

Podstawowe obowiązki:
• wykładanie towaru w Selgros (ul. Nowohucka)
• dbanie o właściwą ekspozycję produktów
• pilnowanie zapasów, terminów ważności
• bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska

Wymagania:
• ważna książeczka sanepidowska
• gotowość do pracy
• silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
• przeszkolenie
• pracę od poniedziałku do piątku - godziny poranne (49 h miesięcznie)
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Wyświetleń:523
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

Data Analyst Warszawa Wilanów

IT / telekomunikacja

11 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika