To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Wadowice.

Merservice zatrudni Merchandisera - Carrefour - Wadowice (ul. Putka)

Wadowice, wadowicki, Małopolskie Dodane o 12:19, 2 maja 2019, ID ogłoszenia: 524079229

MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych.
W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER
Miejsce pracy: Wadowice (ul. Putka)

Podstawowe obowiązki:
• wykładanie towaru w Carrefour
• dbanie o właściwą ekspozycję produktów
• pilnowanie zapasów, terminów ważności
• bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska

Wymagania:
• ważna książeczka sanepidowska
• gotowość do pracy
• silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
• przeszkolenie
• elastyczny czas pracy (20 h miesięcznie)
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Wyświetleń:605
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

Specjalista ds. obsługi telefonicznej klienta-ankiety

Obsługa klienta / call center

16 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika