Obserwuj

Merservice zatrudni Merchandisera - Auchan - Tychy

Tychy, Śląskie Dodane o 12:54, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493494700
MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych.
W chwili obecnej we współpracy z naszym Klientem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Merchandiser
Miejsce Pracy: Tychy

Podstawowe obowiązki:
• wykładanie towaru w Auchan
• dbanie o właściwą ekspozycję produktów
• pilnowanie zapasów, terminów ważności
• bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska

Wymagania:
• ważna książeczka sanepidowska
• gotowość do pracy
• silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
• przeszkolenie
• elastyczny grafik do uzgodnienia (50 godz./m/c)
• możliwość stałej współpracy
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu. W skład Grupy kapitałowej wchodzi spółka dominująca OEX S.A. oraz spółki zależne, między innymi: Divante sp. z o. o., ArchiDoc, Cursor S.A., Tell sp. z o. o., PTI sp. z o.o., Europhone sp. z o.o. oraz Mer Service sp. z o.o.

Grupa OEX działa w czterech segmentach operacyjnych: E-biznes, Zarządzanie dokumentami i obsługa klienta, Wsparcie sprzedaży oraz Zarządzanie sieciami punktów sprzedaży detalicznej.
... czytaj więcej